 |  |  | Biztonságos megosztás Oszd meg ezt a bejegyzést a közösségi hálózatokon! Kattints az általad használt közösségi oldal ikonjára a megosztáshoz! A mi megosztás gombjaink tiszteletben tartják a privát szférádat. | 2016 június 1. szerda, 10:58 - Kum GáborIngyenes Wifi Ayia Napa strandjainAyia Napa önkormányzata és a Primetel ciprusi telekom szolgáltató a múlt héten jelentette be, hogy minden ayia napai strandon ingyenes vezeték nélküli internet elérést fognak biztosítani.
Mivel Cipruson a mobilinternet drága, és a legtöbb nyilvános helyen a Wifi is fizetős (ilyenek a Cyta által üzemeltetett hotspotok is), a bejelentés kellemes meglepetés lehet az ott nyaralni vágyók számára. A pontos technikai paraméterek egyelőre nem ismertek.
Még senki sem szólt hozzá. Itt az idő, hogy te megtedd!
Szólj hozzá!
|
Legújabb hozzászólások
Vargané Vargáné Csiri Maria: Sziaszto,hogy jutok be a protaras kikötőbe famagusztaból yenibozacsi.Most vagyunk... Muhar László: Kedves Zsuzsi! Az interneten Ciprus Taxi cim alatt lehet megtalálni a Taxi árakat.... Muhar László: Kedves Zsuzsi! Az interneten Ciprus Taxi cim alatt lehet megtalálni a Taxi árakat.... György Révész: Kedves Gábor,
Ciprusi beutazáshoz Larnak/Páfosz elegendö a magyar személyigazolvány... György Révész: Megtaláltam, tekintsd tárgytalannak a kérdésem.
Bocs. Üdv. Rgy... György Révész: Kedves Gábor!
Hova érkeznek a válaszok a feltett kérdésekre, mert a válaszok... Szabó Emese: Kedves Gábor, Larnaca-ból szeretnénk a Troodos-hegységbe eljutni túrázni, terepfutni,... Simon Erik: Kedves Gábor!
Paphos-ból szeretnék eljutni Larnacába busszal. Lehetséges ez,... Nagy Judit: Kedves Gábor!
Phafos-ból a Troodos hegységbe vagy hegyi faluba el lehet-e jutni... Nagy Judit: Kedves Gábor!
Phafos-ból a Troodos hegységbe vagy hegyi faluba el lehet-e jutni...
|